Wymienne gniazdo grotu do wkrętaka dynamometrycznego z rękojeścią podłużną 2,0 mm (26228).
Zwiększa wydajność: bardzo wąska geometria ostrza szczególnie dobrze sprawdza się w trudno dostępnych miejscach.
Zastosowanie: Do kontrolowanego wkręcania przy określonym momencie obrotowym.
Ostrze: Wysokiej jakości stal chromowo-wanadowo-molibdenowa, poprzez hartowanie, chromowana matowo.
Ostrze: Końcówka ostrza Wiha ChromTop® gwarantuje maksymalną stabilność wymiarową.
Ostrze: Kod kolorystyczny szary.
Końcówka ostrza DIN ISO 2380-1.
• Grubość ostrza 1: 0,4 mm
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Szczelina 1: 2 mm
• Wartość momentu obrotowego max (Nm): 0,4 Nm
• Średnica ostrza sześciokątnego (mm): 4 mm
• Długość całkowita (mm): 175 mm
• Długość widocznego ostrza: 42 mm
• z baterią: Nie
Zastosowanie: Do kontrolowanego wkręcania przy określonym momencie obrotowym.
Ostrze: Wysokiej jakości stal chromowo-wanadowo-molibdenowa, poprzez hartowanie, chromowana matowo.
Ostrze: Końcówka ostrza Wiha ChromTop® gwarantuje maksymalną stabilność wymiarową.
Ostrze: Kod kolorystyczny szary.
Końcówka ostrza DIN ISO 2380-1.
• Grubość ostrza 1: 0,4 mm
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Szczelina 1: 2 mm
• Wartość momentu obrotowego max (Nm): 0,4 Nm
• Średnica ostrza sześciokątnego (mm): 4 mm
• Długość całkowita (mm): 175 mm
• Długość widocznego ostrza: 42 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL71989 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 2859020 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26228 |
| Długość | 194 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | Końcówka ostrza DIN ISO 2380-1. |
| Seria produktów | 28590 |
| Producent masy brutto | 17,5 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Moment obrotowy (maks.) | 0,4 Nm |
| Szerokość ostrza | 2 mm |
| Grubość cięcia | 0,4 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |