Klucz L z uchwytem krzyżowym sześciokątnym jasny niklowany 3.0mm (00910)
Zastosowanie: Do przenoszenia wysokich momentów obrotowych przy niewielkim zmęczeniu.
Rękojeść: Rękojeść krzyżowa Wiha Classic.
Ostrze: Stal chromowo-wanadowa, hartowana przelotowo, niklowana na jasno.
Do zastosowań mechanicznych
Wzmocnione ostrze ze względu na dodatkową długość.
• Opakowanie typu blister: Nie
• Artykuł ESD: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 3 mm
• Średnica uchwytu: 26 mm
• Długość ostrza poprzecznego: 200 mm
• Długość całkowita (mm): 226 mm
• Uchwyt szerokości (uchwyt krzyżowy): 80 mm
• z baterią: Nie
Rękojeść: Rękojeść krzyżowa Wiha Classic.
Ostrze: Stal chromowo-wanadowa, hartowana przelotowo, niklowana na jasno.
Do zastosowań mechanicznych
Wzmocnione ostrze ze względu na dodatkową długość.
• Opakowanie typu blister: Nie
• Artykuł ESD: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 3 mm
• Średnica uchwytu: 26 mm
• Długość ostrza poprzecznego: 200 mm
• Długość całkowita (mm): 226 mm
• Uchwyt szerokości (uchwyt krzyżowy): 80 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL72064 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 334030200 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00910 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 334 |
| Producent masy brutto | 31,3 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Gniazdo sześciokątne | 3 mm |
| Długość ostrza | 200 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |