Regał ESD 1200x430x2064, jasnoszary
• dla 5 wysokości plików
• Zawiera 4 regulowane półki (grubość 28 mm)
• Kolor: jasnoszary
• Odporna na zarysowania, ścieranie i łatwa do czyszczenia powierzchnia
• Wysoka stabilność boczna dzięki kompaktowej konstrukcji
• Korpus całkowicie kołkowany i klejony
• Wszystkie krawędzie z obrzeżem ABS (2 mm)
• Solidny, rowkowany, widoczny panel tylny (13 mm)
• Panele boczne z rzędem otworów w odstępach co 32 mm
• Metalowe wsporniki półek
• Cokół z ukrytymi metalowymi regulatorami wysokości do kompensacji nierówności podłogi
• Zawiera 4 regulowane półki (grubość 28 mm)
• Kolor: jasnoszary
• Odporna na zarysowania, ścieranie i łatwa do czyszczenia powierzchnia
• Wysoka stabilność boczna dzięki kompaktowej konstrukcji
• Korpus całkowicie kołkowany i klejony
• Wszystkie krawędzie z obrzeżem ABS (2 mm)
• Solidny, rowkowany, widoczny panel tylny (13 mm)
• Panele boczne z rzędem otworów w odstępach co 32 mm
• Metalowe wsporniki półek
• Cokół z ukrytymi metalowymi regulatorami wysokości do kompensacji nierówności podłogi
| Numer artykułu. | WL73047 |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 512.455.01 |
| Długość | 1200 mm |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 2064 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Tworzywo | Drewno |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |