Ekran ochronny dla modeli StereoBlue
| Numer artykułu. | WL74712 |
| Model | SB.8950 |
| Producent | EUROMEX |
| Numer artykułu producenta. | SB.8950 |
| Długość | 60 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Dane producenta GPSR | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |