Stereomikroskop DZ.1600, binokular, EWF 10x/22, biały
Nowoczesny mikroskop stereoskopowy DZ jest zbudowany modułowo wokół centralnego korpusu powiększającego. Modułowy mikroskop DZ - z okularami o bardzo szerokim polu widzenia, wspólnymi obiektywami Plan Apochromatic 0,5x, 1x i 2x, ergonomiczną głowicą stereo z wkładkami pochylanymi w zakresie 0-35°, statywem z oświetleniem LED światła padającego i przechodzącego - jest jednym z najlepszych mikroskopów stereoskopowych Euromex, wraz z serią Euromex D.
OKULARY
Okulary EWF 10x/22 mm
GŁOWICA MIKROSKOPU
• Ergonomiczna dwuokularowa głowica z kątem nachylenia 0-35
• Regulacja dioptrii ± 5 na obu okularach
• Rozstaw źrenic od 55 do 75 mm
• Złącza dla jednej lub dwóch kamer
CENTRALNA JEDNOSTKA ZOOMU
1:6,3 dla całkowitego powiększenia od 8 do 50x
WSPÓLNY OBIEKTYW GŁÓWNY
• Standardowe konfiguracje są dostarczane ze wspólnym apochromatycznym obiektywem głównym 1x, o odległości roboczej 78 mm.
• Dostępne są również inne planapochromatyczne obiektywy główne 0,5x (odległość robocza 126 mm) i 2x (odległość robocza 33 mm).
• Wszystkie elementy optyczne posiadają powłokę antyrefleksyjną zapewniającą maksymalną transmisję światła i są zabezpieczone przed atakiem grzybów.
STATYW
• Duży ergonomiczny statyw z płytą obiektową ø 100 mm i dwoma zaciskami obiektowymi
• Współosiowy napęd zgrubny i dokładny
OŚWIETLENIE standardowego statywu DZ.5040 STAND
• Światło przechodzące i odbite Oświetlenie LED o mocy 3 W z wbudowanym zasilaczem 100-240 V
• Oba rodzaje oświetlenia mogą być używane jednocześnie, a natężenie światła można regulować oddzielnie
ZAKRES DOSTAWY
• Dostarczany z kablem sieciowym, osłoną przeciwpyłową, zapasowym bezpiecznikiem i instrukcją obsługi.
• Całość zapakowana w styropianowe pudełko
OKULARY
Okulary EWF 10x/22 mm
GŁOWICA MIKROSKOPU
• Ergonomiczna dwuokularowa głowica z kątem nachylenia 0-35
• Regulacja dioptrii ± 5 na obu okularach
• Rozstaw źrenic od 55 do 75 mm
• Złącza dla jednej lub dwóch kamer
CENTRALNA JEDNOSTKA ZOOMU
1:6,3 dla całkowitego powiększenia od 8 do 50x
WSPÓLNY OBIEKTYW GŁÓWNY
• Standardowe konfiguracje są dostarczane ze wspólnym apochromatycznym obiektywem głównym 1x, o odległości roboczej 78 mm.
• Dostępne są również inne planapochromatyczne obiektywy główne 0,5x (odległość robocza 126 mm) i 2x (odległość robocza 33 mm).
• Wszystkie elementy optyczne posiadają powłokę antyrefleksyjną zapewniającą maksymalną transmisję światła i są zabezpieczone przed atakiem grzybów.
STATYW
• Duży ergonomiczny statyw z płytą obiektową ø 100 mm i dwoma zaciskami obiektowymi
• Współosiowy napęd zgrubny i dokładny
OŚWIETLENIE standardowego statywu DZ.5040 STAND
• Światło przechodzące i odbite Oświetlenie LED o mocy 3 W z wbudowanym zasilaczem 100-240 V
• Oba rodzaje oświetlenia mogą być używane jednocześnie, a natężenie światła można regulować oddzielnie
ZAKRES DOSTAWY
• Dostarczany z kablem sieciowym, osłoną przeciwpyłową, zapasowym bezpiecznikiem i instrukcją obsługi.
• Całość zapakowana w styropianowe pudełko
| Numer artykułu. | WL74714 |
| Model | DZ.1600 |
| Producent | EUROMEX |
| Numer artykułu producenta. | DZ.1600 |
| Długość | 440 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Wysokość | 680 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | biały |
| W zestawie bateria | nie |
| Dane producenta GPSR | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |