Zewnętrzna powierzchnia ładunkowa wózka ręcznego 795 x 445 mm
• Obsługa paczek: zdemontowany
• Całkowity udźwig (kg): 200
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 795
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 445
• Długość całkowita (mm): 1475
• Szerokość całkowita (mm): 682
• Wysokość całkowita (mm): 736
• Opony: pneumatyczne
• Rozmiar kół (mm): 260 x 85
• Całkowity udźwig (kg): 200
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 795
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 445
• Długość całkowita (mm): 1475
• Szerokość całkowita (mm): 682
• Wysokość całkowita (mm): 736
• Opony: pneumatyczne
• Rozmiar kół (mm): 260 x 85
| Numer artykułu. | WL80081 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 6103L |
| Długość | 1475 mm |
| Szerokość | 682 mm |
| Wysokość | 736 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek ręczny |
| Nośność | 200 kg |
| Opony | Powietrze |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |