Udźwig podnośnika maszynowego od 10 do.
• Obsługa paczek: zamontowany
• Całkowity udźwig (kg): 10000
• Szerokość całkowita (mm): 170
• Całkowita głębokość (mm): 325,5
• Wysokość całkowita (mm): 420 - 650
• Zakres podnoszenia (mm): 420 - 650
• Uwaga: Zakres podnoszenia przy pazurze podnoszącym 30-260 mm
• Całkowity udźwig (kg): 10000
• Szerokość całkowita (mm): 170
• Całkowita głębokość (mm): 325,5
• Wysokość całkowita (mm): 420 - 650
• Zakres podnoszenia (mm): 420 - 650
• Uwaga: Zakres podnoszenia przy pazurze podnoszącym 30-260 mm
| Numer artykułu. | WL80177 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 6932 |
| Szerokość | 170 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 10000 kg |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |