Wysokowydajny zestaw do obróbki WXsmart, 230 V
Wysokowydajny zestaw do obróbki
Do każdego zastosowania. Nowy zestaw lutowniczy.
Zoptymalizowany system naprawczy do najbardziej wymagających zadań w przemyśle elektronicznym, medycznym, lotniczym i motoryzacyjnym. Oferuje najkrótsze czasy nagrzewania i regeneracji, a także pełną kontrolę procesu od grota do stacji z nowymi inteligentnymi narzędziami, najwyższej klasy łączność, przyjazny dla użytkownika kolorowy ekran dotykowy i cyberbezpieczeństwo dopełniają pakiet.
Wydajność i krótki czas nagrzewania
Najnowocześniejsza aktywna technologia Weller (kartridż) oferuje zoptymalizowany transfer ciepła z maksymalną mocą wyjściową 150 W, 24 V. Zarówno pęseta Ultra, jak i lutownica Ultra charakteryzują się niezwykle krótkim czasem nagrzewania wynoszącym 7 sekund. Oferują doskonały transfer ciepła i czas regeneracji podczas procesu lutowania, zapewniając wydajny, ciągły przepływ pracy.
Idealne do wysokowydajnych prac lutowniczych
Pęseta i lutownica Ultra wykorzystują technologię Thermal Core do zoptymalizowanego przenoszenia ciepła przez złącze lutownicze i oferują maksymalną moc 150 W. Nadaje się do wysokowydajnych zastosowań z dużymi rozmiarami komponentów od 1612 wzwyż.
Pełna kontrola procesu
Inteligentne groty lutownicze z indywidualnym numerem seryjnym, inteligentne narzędzia do przechowywania parametrów danych i inteligentna stacja lutownicza zapewniają pełną kontrolę procesu i pełną identyfikowalność historii kalibracji.
Stacja lutownicza all-in-one
Stacja lutownicza all-in-one Wxsmart do wszystkich zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Stacja jest wyposażona w 300 W i 2 kanały lutownicze. Do stacji WXsmart można podłączyć łącznie 12 narzędzi.
Ochrona przed cyberatakami
Szyfrowanie TLS i uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), w tym zintegrowany mechanizm przesyłania certyfikatów Weller, który zapewnia stacji lutowniczej certyfikat weryfikacji klienta, a także chronione aktualizacje oprogramowania.
Lepsza jakość wyników
Zarządzanie całym procesem lutowania, od grotu lutowniczego po stację, nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej produktywne niż dzięki pierwszej kompleksowej platformie do lutowania ręcznego WXsmart. Dzięki Total Process Control, WXsmart oferuje maksymalną łączność i identyfikowalność przy zachowaniu najwyższej jakości. Platforma obsługuje wszystkie standardy IoT. Jest to pierwsza ręczna stacja lutownicza z cyberbezpieczeństwem, która zapobiega kosztownym przestojom.
Bezpieczeństwo ESD
Stacja WXsmart i wszystkie podłączone do niej narzędzia są w pełni bezpieczne pod względem wyładowań elektrostatycznych.
• T0053451699 2-kanałowa stacja lutownicza WXsmart, 300 W
• T0051321399 WXUTS SET, ultra lutownicza pęseta 150 W, w tym grot RTWUS 015 B i podstawka zabezpieczająca WSR 210, T0052923599 WXUPS MS ultra lutownica do ultra grotów, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra grot lutowniczy, dłuto 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Podpórka bezpieczeństwa
• T0053450299 WCTH Uchwyt na grot
Do każdego zastosowania. Nowy zestaw lutowniczy.
Zoptymalizowany system naprawczy do najbardziej wymagających zadań w przemyśle elektronicznym, medycznym, lotniczym i motoryzacyjnym. Oferuje najkrótsze czasy nagrzewania i regeneracji, a także pełną kontrolę procesu od grota do stacji z nowymi inteligentnymi narzędziami, najwyższej klasy łączność, przyjazny dla użytkownika kolorowy ekran dotykowy i cyberbezpieczeństwo dopełniają pakiet.
Wydajność i krótki czas nagrzewania
Najnowocześniejsza aktywna technologia Weller (kartridż) oferuje zoptymalizowany transfer ciepła z maksymalną mocą wyjściową 150 W, 24 V. Zarówno pęseta Ultra, jak i lutownica Ultra charakteryzują się niezwykle krótkim czasem nagrzewania wynoszącym 7 sekund. Oferują doskonały transfer ciepła i czas regeneracji podczas procesu lutowania, zapewniając wydajny, ciągły przepływ pracy.
Idealne do wysokowydajnych prac lutowniczych
Pęseta i lutownica Ultra wykorzystują technologię Thermal Core do zoptymalizowanego przenoszenia ciepła przez złącze lutownicze i oferują maksymalną moc 150 W. Nadaje się do wysokowydajnych zastosowań z dużymi rozmiarami komponentów od 1612 wzwyż.
Pełna kontrola procesu
Inteligentne groty lutownicze z indywidualnym numerem seryjnym, inteligentne narzędzia do przechowywania parametrów danych i inteligentna stacja lutownicza zapewniają pełną kontrolę procesu i pełną identyfikowalność historii kalibracji.
Stacja lutownicza all-in-one
Stacja lutownicza all-in-one Wxsmart do wszystkich zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Stacja jest wyposażona w 300 W i 2 kanały lutownicze. Do stacji WXsmart można podłączyć łącznie 12 narzędzi.
Ochrona przed cyberatakami
Szyfrowanie TLS i uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), w tym zintegrowany mechanizm przesyłania certyfikatów Weller, który zapewnia stacji lutowniczej certyfikat weryfikacji klienta, a także chronione aktualizacje oprogramowania.
Lepsza jakość wyników
Zarządzanie całym procesem lutowania, od grotu lutowniczego po stację, nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej produktywne niż dzięki pierwszej kompleksowej platformie do lutowania ręcznego WXsmart. Dzięki Total Process Control, WXsmart oferuje maksymalną łączność i identyfikowalność przy zachowaniu najwyższej jakości. Platforma obsługuje wszystkie standardy IoT. Jest to pierwsza ręczna stacja lutownicza z cyberbezpieczeństwem, która zapobiega kosztownym przestojom.
Bezpieczeństwo ESD
Stacja WXsmart i wszystkie podłączone do niej narzędzia są w pełni bezpieczne pod względem wyładowań elektrostatycznych.
• T0053451699 2-kanałowa stacja lutownicza WXsmart, 300 W
• T0051321399 WXUTS SET, ultra lutownicza pęseta 150 W, w tym grot RTWUS 015 B i podstawka zabezpieczająca WSR 210, T0052923599 WXUPS MS ultra lutownica do ultra grotów, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra grot lutowniczy, dłuto 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Podpórka bezpieczeństwa
• T0053450299 WCTH Uchwyt na grot
| Numer artykułu. | WL81052 |
| Specyfikacja | MIL-SPEC |
| Technologia | Active-Tip |
| Linia modelowa | WXsmart |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0053458699 |
| Zakres dostawy | 1x zasilacz WXsmart 1x lutownica WXUPS MS 1x zestaw WXUTS (RTWUS 015 B + WSR210) 1x uchwyt grota WCTH 1x grot lutowniczy RTUS 032 S MS 1x podpórka bezpieczeństwa WSR 200 1x wtyczka sieciowa 1x instrukcja obsługi |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| W zestawie bateria | nie |
| Moc | 300 W |
| Woltaż | 230 V |
| Bezpiecznik | 3 A |
| Czas nagrzewania | 7 s |
| Zakres temperatur °C | 100 – 450 °C |
| Wskazówki dotyczące dopasowania | RTUS MS |
| Dokładność temperatury °C | '+/- 9°C / +/- 17°F |
| Stacja (typ) | Stacja lutownicza |
| Stabilność temperatury °C | '+/- 2°C / +/- 4°F |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |