Stacja lutownicza i-CON VARIO 1 MK2, 150W
Innowacyjne rozwiązanie do inteligentnego lutowania ręcznego
Dzięki i-CON 1V MK2, ERSA opracowała stację lutowniczą, która spełnia wymagania wyższych temperatur roboczych i coraz mniejszych okien procesowych w procesach lutowania bezołowiowego. Niezwykle mała, lekka, ergonomiczna i wydajna lutownica i-Tool znacząco przyczynia się do poprawy jakości, produktywności i ogromnej redukcji kosztów operacyjnych.
Urządzenia filtrujące ERSA można podłączyć do wersji i-Con 1V C MK2 (z interfejsem), dzięki czemu sygnał gotowości jest przesyłany do filtra. Następnie wyłącza się on w tym samym czasie co stacja. Interfejs można również wykorzystać do podłączenia i sterowania płytą grzejną (np. 0IRHP100A-03).
Zintegrowana blokada bagnetowa Tip'N'Turn zapewnia szybką i łatwą wymianę końcówki, a także poprawia wydajność o 20-25% w porównaniu do połączenia śrubowego.
Dzięki i-CON 1V MK2, ERSA opracowała stację lutowniczą, która spełnia wymagania wyższych temperatur roboczych i coraz mniejszych okien procesowych w procesach lutowania bezołowiowego. Niezwykle mała, lekka, ergonomiczna i wydajna lutownica i-Tool znacząco przyczynia się do poprawy jakości, produktywności i ogromnej redukcji kosztów operacyjnych.
Urządzenia filtrujące ERSA można podłączyć do wersji i-Con 1V C MK2 (z interfejsem), dzięki czemu sygnał gotowości jest przesyłany do filtra. Następnie wyłącza się on w tym samym czasie co stacja. Interfejs można również wykorzystać do podłączenia i sterowania płytą grzejną (np. 0IRHP100A-03).
Zintegrowana blokada bagnetowa Tip'N'Turn zapewnia szybką i łatwą wymianę końcówki, a także poprawia wydajność o 20-25% w porównaniu do połączenia śrubowego.
| Numer artykułu. | WL81194 |
| Model | i-CON VARIO 1 MK2 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0IC1105V0C |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa własna | 3,1 kg |
| Moc | 150 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zakres temperatur °C (od) | 150 °C |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Zgodny z ESD | tak |