Torba narzędziowa, wyposażona, 51 szt.
• Pianka wypełniona narzędziami po stronie guzika i kilka elastycznych organizerów narzędzi w górnej części.
• Duże gumowane podwójne zamki błyskawiczne
• Gumowy, miękki uchwyt
• Uchwyt na taśmę mierniczą
• Uchwyt na wizytówki na górze i uchwyt na etykietę z boku
• Duże gumowane podwójne zamki błyskawiczne
• Gumowy, miękki uchwyt
• Uchwyt na taśmę mierniczą
• Uchwyt na wizytówki na górze i uchwyt na etykietę z boku
| Numer artykułu. | WL83612 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 4750FB5BFF1 |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 2,5 kg |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |