Wkładka ESD do skrzynek Euro 3 i 4, 12 wgłębień, 548 x 352 x 46 mm
Odkryj wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Dzięki wymiarom 548 x 352 x 46 mm i 12 praktycznym wgłębieniom (154 x 80 x 37 mm), wkładka ta zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, gwarantuje wartość przewodności w zakresie rozpraszania od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Ta wkładka jest kompatybilna z pudełkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i umożliwia wydajne odwracalne układanie w stosy, co upraszcza przechowywanie i transport. Numer artykułu 2425982 ułatwia szybką identyfikację i zamawianie. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki temu niezawodnemu rozwiązaniu ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 548 x 352 x 46 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 12 (154 x 80 x 37) mm
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
• Odwracalne układanie w stos
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 548 x 352 x 46 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 12 (154 x 80 x 37) mm
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
• Odwracalne układanie w stos
| Numer artykułu. | WL85633 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-103-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2425982 |
| Długość | 548 mm |
| Szerokość | 352 mm |
| Wysokość | 46 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 154 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 80 mm |
| Wysokość (wnęka) | 37 mm |
| Liczba wgłębień | 12 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 700 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |