Wkładka ESD do Eurobox 3 i 4, 40 rowków, 552 x 352 x 17 mm
Odkryj wkładkę ESD 552 x 352 x 17 mm na Weidinger.eu, idealne rozwiązanie do bezpiecznej produkcji elektroniki. Ta wysokiej jakości wkładka firmy Licefa oferuje 40 precyzyjnych wgłębień (57 x 30 x 7 mm), które zostały specjalnie zaprojektowane dla skrzynek Eurobox 3 i 4. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, gwarantuje optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewnia niezawodne bezpieczeństwo wrażliwych komponentów. Kompaktowe wymiary zewnętrzne 552 x 352 x 17 mm sprawiają, że jest to idealny dodatek do rozwiązań w zakresie przechowywania i transportu. Numer artykułu 2425986 ułatwia szybką identyfikację i zamawianie. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki ESD, aby bezpiecznie i wydajnie organizować swoje komponenty elektroniczne.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 552 x 352 x 17 mm (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 40 (57 x 30 x 7 mm)
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 552 x 352 x 17 mm (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 40 (57 x 30 x 7 mm)
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85635 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-105-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2425986 |
| Długość | 552 mm |
| Szerokość | 352 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 57 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 30 mm |
| Wysokość (wnęka) | 7 mm |
| Liczba wgłębień | 40 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |