Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 7 komór, 553 x 353 x 38 mm
Odkryj wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Wkładka ta zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych dzięki rozpraszającemu materiałowi polistyrenowemu. Dzięki przewodności rozpraszającej od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów gwarantuje niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i ma wymiary 553 x 353 x 38 mm, odpowiednie dla skrzynek Euro o rozmiarach 3 i 4.
Siedem wgłębień (224 x 90 x 2 mm) zapewnia wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego przechowywania i organizacji komponentów. Dzięki praktycznemu wpuszczanemu uchwytowi i opcji odwracalnego układania w stos, obsługa jest szczególnie przyjazna dla użytkownika. Numer artykułu 2426044 ułatwia szybką identyfikację i zamówienie tego wysokiej jakości produktu.
Skorzystaj z solidnej konstrukcji i precyzyjnego dopasowania tej wkładki ESD, która skutecznie chroni komponenty elektroniczne i zwiększa wydajność procesów roboczych.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 553 x 353 x 38 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 7, 224 x 90 x 2
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Siedem wgłębień (224 x 90 x 2 mm) zapewnia wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego przechowywania i organizacji komponentów. Dzięki praktycznemu wpuszczanemu uchwytowi i opcji odwracalnego układania w stos, obsługa jest szczególnie przyjazna dla użytkownika. Numer artykułu 2426044 ułatwia szybką identyfikację i zamówienie tego wysokiej jakości produktu.
Skorzystaj z solidnej konstrukcji i precyzyjnego dopasowania tej wkładki ESD, która skutecznie chroni komponenty elektroniczne i zwiększa wydajność procesów roboczych.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 553 x 353 x 38 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 7, 224 x 90 x 2
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85656 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-43-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426044 |
| Długość | 553 mm |
| Szerokość | 353 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 224 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 90 mm |
| Wysokość (wnęka) | 20 mm |
| Liczba wgłębień | 7 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |