Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 1 i 2, 10 rowków, 340 x 250 x 13 mm
Odkryj wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie z myślą o bezpiecznej produkcji elektroniki. Ta wysokiej jakości wkładka wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi i jest idealna do stosowania w skrzynkach Euro o rozmiarze 1 i 2. Dzięki zewnętrznym wymiarom 340 x 250 x 13 mm i 10 wgłębieniom o średnicy do 23 x 315 mm jest idealna do organizowania i ochrony wrażliwych komponentów.
Wkładka ESD w eleganckiej czerni imponuje wartością przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co zapewnia niezawodne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia wrażliwych komponentów elektronicznych i zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport. Numer artykułu 2426062 ułatwia szybką identyfikację i zamówienie tego niezbędnego akcesorium do produkcji elektroniki. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki ESD, aby uczynić swoje procesy pracy bezpieczniejszymi i bardziej wydajnymi.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 340 x 250 x 13 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 10, do średnicy 23 x 315 mm
• Nadaje się do skrzynek Euro 1 i 2
Wkładka ESD w eleganckiej czerni imponuje wartością przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co zapewnia niezawodne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia wrażliwych komponentów elektronicznych i zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport. Numer artykułu 2426062 ułatwia szybką identyfikację i zamówienie tego niezbędnego akcesorium do produkcji elektroniki. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki ESD, aby uczynić swoje procesy pracy bezpieczniejszymi i bardziej wydajnymi.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 340 x 250 x 13 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 10, do średnicy 23 x 315 mm
• Nadaje się do skrzynek Euro 1 i 2
| Numer artykułu. | WL85663 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-60-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426062 |
| Długość | 340 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica (wgłębienie) | 23 mm |
| Długość (wgłębienie) | 315 mm |
| Liczba wgłębień | 10 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |