Prostokątne gniazdo ESD, 80 x 50 x 27 mm
Odkryj prostokątne pudełko ESD 80x50x27 mm na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych elementów elektronicznych. Wykonane z rozpraszającego polistyrenu (PS) pudełko zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, gwarantuje niezawodną przewodność. Czarna skrzynka imponuje kompaktowymi wymiarami wewnętrznymi 80x50x27 mm. Pianka wtykowa 8 mm, nr artykułu 2427294 (V3-40/9-6-10), idealnie pasuje do pudełka i zapewnia bezpieczne utrzymanie zawartości na miejscu. Można ją zamówić oddzielnie. To prostokątne pudełko ESD, nr artykułu 2427290, jest niezbędnym akcesorium do produkcji elektroniki i oferuje skuteczne rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom spowodowanym przez elektryczność statyczną. Zaufaj jakości Licefa i chroń swoje cenne komponenty za pomocą tego wysokiej jakości opakowania ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 80x50x27 mm
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 80x50x27 mm
| Numer artykułu. | WL85758 |
| Alternatywna nazwa artykułu | V3-40-6-6-10-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2427290 |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 24,9 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |