Pudełko ESD z pokrywą zatrzaskową, podział (wysokość): 46 mm, 115 x 115 x 55 mm
Odkryj skrzynkę ESD 115x115x55 mm od Licefa, dostępną na Weidinger.eu, idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Ta skrzynka do układania w stosy, numer artykułu 2427402, jest wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) i oferuje optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewnia niezawodne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych, co zwiększa bezpieczeństwo komponentów elektronicznych.
Czarne pudełko do układania w stosy ma podział 46 mm wysokości, co umożliwia zorganizowane i oszczędzające miejsce przechowywanie. Dzięki solidnej konstrukcji można go układać w stosy, co czyni go idealnym do stosowania w produkcji elektroniki. Kompaktowy rozmiar 115x115x55 mm czyni go wszechstronnym, a wysokiej jakości materiał zapewnia trwałość.
Zaufaj jakości Licefa i skutecznie chroń swoje komponenty za pomocą skrzynki ESD od Weidinger.eu.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
Czarne pudełko do układania w stosy ma podział 46 mm wysokości, co umożliwia zorganizowane i oszczędzające miejsce przechowywanie. Dzięki solidnej konstrukcji można go układać w stosy, co czyni go idealnym do stosowania w produkcji elektroniki. Kompaktowy rozmiar 115x115x55 mm czyni go wszechstronnym, a wysokiej jakości materiał zapewnia trwałość.
Zaufaj jakości Licefa i skutecznie chroń swoje komponenty za pomocą skrzynki ESD od Weidinger.eu.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
| Numer artykułu. | WL85763 |
| Alternatywna nazwa artykułu | V3-61-6-6-10-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2427402 |
| Długość | 115 mm |
| Szerokość | 115 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 70,6 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |