Pianka rastrowa ESD do walizki K2006 ESD, czarna, 335 x 240 mm
Odkryj wysokiej jakości piankę rastrową ESD do obudów K2006 wykonaną z PU RG 23, dostępną na Weidinger.eu. Ta rozpraszająca, czarna pianka została specjalnie zaprojektowana do obudowy ESD o numerze artykułu 2443727 i zapewnia optymalną ochronę wrażliwych elementów elektronicznych. Pianka składa się z dziurkowanej siatki 10 mm (335x243x30 mm), płyty bazowej (335x235x5 mm) i wypustki wyciętej w stosunku 1:2 (335x240x30 mm).
Ta piankowa siatka ESD o numerze artykułu 2443870 jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i organizację w produkcji elektroniki. Precyzyjne dopasowanie i właściwości przewodzące materiału zapewniają niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wyprodukowana przez firmę Licefa, pianka ta jest synonimem jakości i trwałości. Idealna do stosowania w obszarach wrażliwych, oferuje łatwą obsługę i personalizację. Chroń swoją elektronikę za pomocą tego wyrafinowanego produktu.
• Odpowiednia do obudowy ESD 2443727
składający się z:
• 1 x część dziurkowana z siatką 10 mm, 335x243x30 mm
• 1 x płyta bazowa, 335x235x5 mm
• 1 x frez 1:2, 335x240x30 mm
Ta piankowa siatka ESD o numerze artykułu 2443870 jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i organizację w produkcji elektroniki. Precyzyjne dopasowanie i właściwości przewodzące materiału zapewniają niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wyprodukowana przez firmę Licefa, pianka ta jest synonimem jakości i trwałości. Idealna do stosowania w obszarach wrażliwych, oferuje łatwą obsługę i personalizację. Chroń swoją elektronikę za pomocą tego wyrafinowanego produktu.
• Odpowiednia do obudowy ESD 2443727
składający się z:
• 1 x część dziurkowana z siatką 10 mm, 335x243x30 mm
• 1 x płyta bazowa, 335x235x5 mm
• 1 x frez 1:2, 335x240x30 mm
| Numer artykułu. | WL85797 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2443870 |
| Długość | 335 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |