Wkładka ESD do obudowy K 2006 ESD, 4 przedziały, 149 x 104 mm każdy
Odkryj wysokiej jakości wkładkę ESD do obudowy K2006 ESD na Weidinger.eu, która została specjalnie opracowana w celu ochrony wrażliwych komponentów elektronicznych. Ta wkładka, wyprodukowana przez firmę Licefa, jest wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) i oferuje niezawodną wartość przewodności w zakresie rozpraszania od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Czarna wkładka jest idealnie dopasowana do obudowy ESD o numerze artykułu 2443727 i ma cztery przegrody, każda o wymiarach 149 x 104 mm.
Dzięki numerowi artykułu 2443908, ta wkładka ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczny transport i przechowywanie komponentów elektronicznych. Precyzyjnie wykonane przegródki oferują wystarczającą przestrzeń i ochronę, aby zabezpieczyć komponenty przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki ESD, aby Twoje projekty elektroniczne były bezpieczne i wydajne.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Odpowiedni dla obudowy ESD 2443727
• Liczba przedziałów: 4
• Rozmiar przedziału: 149 x 104 mm
Dzięki numerowi artykułu 2443908, ta wkładka ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczny transport i przechowywanie komponentów elektronicznych. Precyzyjnie wykonane przegródki oferują wystarczającą przestrzeń i ochronę, aby zabezpieczyć komponenty przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki ESD, aby Twoje projekty elektroniczne były bezpieczne i wydajne.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Odpowiedni dla obudowy ESD 2443727
• Liczba przedziałów: 4
• Rozmiar przedziału: 149 x 104 mm
| Numer artykułu. | WL85802 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE 4 K6-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2443908 |
| Długość | 335 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 4 |
| Długość (komora) | 149 mm |
| Szerokość (komory) | 104 mm |
| Wysokość (komora) | 71 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |