Wkładka ESD do skrzynki asortymentowej 108, 9 przegródek, 33 x 59 mm każda
Odkryj wkładkę ESD do skrzynki asortymentowej 108 na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Ta wkładka, wyprodukowana przez firmę Licefa, oferuje dziewięć przegródek, każda o wymiarach 33 x 59 mm, idealnych do przejrzystej organizacji małych komponentów. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wkładka idealnie pasuje do skrzynki asortymentowej 108 o wymiarach wewnętrznych 185 x 108 x 10 mm lub 185 x 108 x 29 mm. Numer artykułu 2448799 ułatwia szybkie składanie zamówień. Polegaj na jakości i bezpieczeństwie w produkcji elektroniki dzięki tej praktycznej wkładce ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 108, wymiary wewnętrzne: 185 x 108 x 10 mm lub 185 x 108 x 29
• 9 przedziałów
• Rozmiar przedziału: 33 x 59 mm
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 108, wymiary wewnętrzne: 185 x 108 x 10 mm lub 185 x 108 x 29
• 9 przedziałów
• Rozmiar przedziału: 33 x 59 mm
| Numer artykułu. | WL85831 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE SOK ESD-CON 108-09/09, 9 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2448799 |
| Długość | 108 mm |
| Szerokość | 185 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 9 |
| Długość (komora) | 33 mm |
| Szerokość (komory) | 59 mm |
| Wysokość (komora) | 10 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 25 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |