Płyta montażowa ESD 210 ESD-CON, PS, czarna, 210 x 175 mm
Odkryj wysokiej jakości płytkę montażową 210 ESD-CON od Licefa, dostępną na Weidinger.eu. Ta precyzyjnie wykonana płyta została specjalnie zaprojektowana do produkcji elektroniki i oferuje niezawodne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i obsługi wrażliwych komponentów. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS), zapewnia optymalną przewodność w zakresie rozpraszania od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Czarna płyta nośna o wymiarach 210 x 175 mm jest idealnym uzupełnieniem tacy roboczej 210.
To akcesorium o numerze 8190016 jest niezbędne w każdym środowisku wrażliwym na wyładowania elektrostatyczne. Dziurkowana powierzchnia zapewnia łatwą obsługę i organizację komponentów. Polegaj na jakości i funkcjonalności płyty montażowej Licefa, aby uczynić produkcję elektroniki bardziej wydajną i bezpieczniejszą. Odwiedź Weidinger.eu, aby dowiedzieć się więcej o tym i innych produktach wysokiej jakości.
• Płyta wsporcza do miski roboczej 210
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary: 175x210 mm
To akcesorium o numerze 8190016 jest niezbędne w każdym środowisku wrażliwym na wyładowania elektrostatyczne. Dziurkowana powierzchnia zapewnia łatwą obsługę i organizację komponentów. Polegaj na jakości i funkcjonalności płyty montażowej Licefa, aby uczynić produkcję elektroniki bardziej wydajną i bezpieczniejszą. Odwiedź Weidinger.eu, aby dowiedzieć się więcej o tym i innych produktach wysokiej jakości.
• Płyta wsporcza do miski roboczej 210
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary: 175x210 mm
| Numer artykułu. | WL85946 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 8190016 |
| Długość | 175 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 79 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |