Slimline 4 Table, stal szczotkowana, lampa stołowa
Slimline 4™ - nowa generacja naszej najpopularniejszej serii lamp. W porównaniu do udanego poprzednika, Slimline 4 ma jeszcze większy zakres funkcji i jeszcze bardziej zoptymalizowaną konstrukcję.
Jeszcze wyższe natężenie oświetlenia i smuklejsza konstrukcja
• Realistyczne odwzorowanie kolorów dzięki diodom LED światła dziennego o natężeniu 6000 luksów / CRI >95
• Lux przy 30 cm (12 cali) poziomy 1-2-3-4 3,200-2,000-1,500-750
• Lumen 1000 lm
• Nieoślepiający klosz zapewnia optymalny komfort dla oczu i równomierne rozproszenie światła
• Większa elastyczność i zasięg dzięki wyższej konstrukcji
• Łatwa obsługa dzięki wygodnemu przyciskowi mikroprzełącznika
• Wydajne złącze USB-C (5 V / 2 A) do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych
• Dzięki zaciskowi stołowemu 2 w 1 i przykręcanemu uchwytowi lampę można bezpiecznie przymocować do dowolnego stołu lub biurka
Jeszcze wyższe natężenie oświetlenia i smuklejsza konstrukcja
• Realistyczne odwzorowanie kolorów dzięki diodom LED światła dziennego o natężeniu 6000 luksów / CRI >95
• Lux przy 30 cm (12 cali) poziomy 1-2-3-4 3,200-2,000-1,500-750
• Lumen 1000 lm
• Nieoślepiający klosz zapewnia optymalny komfort dla oczu i równomierne rozproszenie światła
• Większa elastyczność i zasięg dzięki wyższej konstrukcji
• Łatwa obsługa dzięki wygodnemu przyciskowi mikroprzełącznika
• Wydajne złącze USB-C (5 V / 2 A) do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych
• Dzięki zaciskowi stołowemu 2 w 1 i przykręcanemu uchwytowi lampę można bezpiecznie przymocować do dowolnego stołu lub biurka
| Numer artykułu. | WL86084 |
| Producent | DAYLIGHT |
| Numer artykułu producenta. | E35109 |
| Długość | 62 mm |
| Szerokość | 580 mm |
| Wysokość | 236 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | szczotkowana stal |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 950 g |
| Producent masy brutto | 1,55 kg |
| Źródło światła | LED |
| Typ lampy lub szkła powiększającego | światło w miejscu pracy |
| Natężenie oświetlenia | 6000 lx |
| Kolor światła | zimna biel czysta biel |
| Poziomy jasności | 4 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Temperatura barwowa | 6000 °K |
| Zapięcie | Uchwyt stołowy |
| Długość kabla | 2 m |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | The Daylight Company Limited Marco Polostraat 2-14 NL-3165 Rotterdam www.daylightcompany.com |