Wykładzina podłogowa ESD "SafeGrip", materiał w rolce, ciemnoszara, grubość 3,5 mm, 1500 mm x 10 m
SafeGuard "SafeGrip ESD" to wytrzymała wykładzina podłogowa ESD do obszarów, w których wyładowania elektrostatyczne muszą działać niezawodnie. Dzięki grubości 3,5 mm jest szczególnie odporna i nadaje się również do obszarów narażonych na duże obciążenia, na przykład w produkcji, montażu, magazynach lub strefach ochrony ESD.
Wykładzina ESD w kolorze grafitowej śnieżnej szarości ma szerokość 1500 mm i jest dostępna w rolce o długości 10 m. Wykładzina podłogowa jest instalowana poprzez przyklejenie za pomocą przewodzącego kleju ESD.
• Wykładzina podłogowa ESD w rolkach
• Kolor: grafitowy śnieżnoszary
• Rozmiar rolki: 10 x 1,5 m
• Grubość: 3,5 mm
• Montaż za pomocą przewodzącego kleju ESD
• Nadaje się do dużych obciążeń
Wykładzina ESD w kolorze grafitowej śnieżnej szarości ma szerokość 1500 mm i jest dostępna w rolce o długości 10 m. Wykładzina podłogowa jest instalowana poprzez przyklejenie za pomocą przewodzącego kleju ESD.
• Wykładzina podłogowa ESD w rolkach
• Kolor: grafitowy śnieżnoszary
• Rozmiar rolki: 10 x 1,5 m
• Grubość: 3,5 mm
• Montaż za pomocą przewodzącego kleju ESD
• Nadaje się do dużych obciążeń
| Numer artykułu. | WL87668 |
| Producent | SAFEGUARD |
| Długość | 10000 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Wysokość | 3,5 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 rolki |
| Jednostka treści | 1 Rolki |
| Informacje o kolorze producenta | Grafitowy śnieżnoszary |
| Kolor | ciemnoszary |
| Tworzywo | Kauczuk syntetyczny |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | 10⁶ - 9*10⁷ Ohm |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Rodzaj powierzchni | Mata podłogowa |
| Certyfikacja ESD zgodnie z normą IEC 61340-5-1:2016 | tak |
| Właściwości pokrycia | wytrzymały na ścieranie gładki |
| W zestawie kabel uziemiający | nie |
| W tym punkt uziemienia | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |