Wielokolorowy klucz płaski z funkcją przytrzymywania, TX 30 x 122 mm
Wysokiej jakości klucz płaski do śrub wewnętrznych TORX®. Z funkcją przytrzymywania na długiej nodze w celu bezpiecznego przytrzymania śruby na narzędziu. Obróbka powierzchni BlackLaser zapewnia doskonałą ochronę przed korozją i długą żywotność. Łatwa w użyciu wyszukiwarka narzędzi z kolorowym oznaczeniem rozmiaru.
• Klucz płasko-oczkowy do śrub wewnętrznych TORX
• Z funkcją przytrzymywania na długiej nodze, aby bezpiecznie przytrzymać śrubę na narzędziu
• BlackLaser dla wysokiej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Klucz płasko-oczkowy do śrub wewnętrznych TORX
• Z funkcją przytrzymywania na długiej nodze, aby bezpiecznie przytrzymać śrubę na narzędziu
• BlackLaser dla wysokiej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
| Numer artykułu. | WL89172 |
| Model | 967 SL TORX® HF |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05024177001 |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 31 mm |
| Wysokość | 8 mm |
| Długość z opakowaniem | 175 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 35 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX30 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 122 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |