Ręczny uchwyt na bity z funkcją grzechotki, 1/4", 1/4" x 123,5 mm
Ręczny uchwyt do bitów z intuicyjną funkcją grzechotki. Zintegrowany w rękojeści mechanizm zapadkowy z drobnym uzębieniem (36 zębów/kąt powrotu 10°) upraszcza i przyspiesza wkręcanie bez konieczności żmudnego ponownego ustawiania. Funkcja "wirowania" przyspiesza pracę. Mechanizm zapadkowy jest całkowicie osadzony w rękojeści, co zapewnia bardzo łatwą i bezwysiłkową pracę. Ergonomiczne przełączanie na pozycję prawą/lewą lub 0. Rękojeść Kraftform Plus zapewnia ergonomiczną pracę, zapobiegając powstawaniu pęcherzy i zrogowaceń. Magnetyczny uchwyt na bity sześciokątne 1/4" zgodny z normami DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173). Uchwyt szybkowymienny Rapidaptor umożliwia błyskawiczną wymianę bitów bez użycia dodatkowego narzędzia. Silny magnes trwały utrzymuje bity na miejscu.
• Uchwyt na bity z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z napędem sześciokątnym 1/4" zgodnym z normą DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 oraz złączami Wera serii 1 i 4.
• Mechanizm zapadkowy zintegrowany z rękojeścią
• Zintegrowana grzechotka z drobnym uzębieniem zapewnia szybką i bezpieczną pracę
• Wysoka prędkość pracy: Mechanizm zapadkowy może być również używany do "skręcania" podczas dokręcania śrub
• Ergonomiczne, intuicyjne przełączanie na pozycję prawą/lewą lub 0
• Uchwyt na bity z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z napędem sześciokątnym 1/4" zgodnym z normą DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 oraz złączami Wera serii 1 i 4.
• Mechanizm zapadkowy zintegrowany z rękojeścią
• Zintegrowana grzechotka z drobnym uzębieniem zapewnia szybką i bezpieczną pracę
• Wysoka prędkość pracy: Mechanizm zapadkowy może być również używany do "skręcania" podczas dokręcania śrub
• Ergonomiczne, intuicyjne przełączanie na pozycję prawą/lewą lub 0
| Numer artykułu. | WL89509 |
| Model | 838 RA-R M |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05051493001 |
| Długość | 145 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Długość z opakowaniem | 145 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 60 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 35 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 123,5 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |