Bit-Check 30 Metal 1, 30-częściowy
Solidna kontrola bitów od Wera. Kontrola bitów zapewnia szybki przegląd dostępnych narzędzi. Bity, które nie są potrzebne, są po prostu odkładane z powrotem do asortymentu i nie gubią się. Łatwy w transporcie, np. w kieszeni koszuli. Zawiera uniwersalny uchwyt z silnym magnesem trwałym do mocowania bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4". Do montażu we wkrętarce lub do użytku w uchwycie wiertarki elektronicznej. Regulowana, wielokomponentowa kontrola bitów zapewniająca trwałe i bezpieczne mocowanie bitów.
• Hex-Plus sprawia, że śruby z gniazdem sześciokątnym działają dłużej
• Stojak do sprawdzania bitów przekonuje swoją funkcjonalnością w najmniejszych przestrzeniach
• Specjalnie do zastosowań metalowych
• Wytrzymałe bity do uniwersalnych zastosowań
• Uniwersalny uchwyt z tuleją ze stali nierdzewnej
• Hex-Plus sprawia, że śruby z gniazdem sześciokątnym działają dłużej
• Stojak do sprawdzania bitów przekonuje swoją funkcjonalnością w najmniejszych przestrzeniach
• Specjalnie do zastosowań metalowych
• Wytrzymałe bity do uniwersalnych zastosowań
• Uniwersalny uchwyt z tuleją ze stali nierdzewnej
| Numer artykułu. | WL89669 |
| Model | Bit-Check 30 Metal 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05057434001 |
| Długość | 135 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 331 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 145 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 72 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 30-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |