Końcówka TORX® BO z otworem, stal nierdzewna, TX 15 x 89 mm
Wysokiej jakości bity ze stali nierdzewnej do wewnętrznych wkrętów TORX®. Narzędzia Wera ze stali nierdzewnej są wykonane ze stali nierdzewnej, co zapobiega powstawaniu nieestetycznej rdzy. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3.
• Do wewnętrznych wkrętów TORX® z kołkiem zabezpieczającym
• Bit TORX® z otworem po stronie wyjściowej
• Bity ze stali nierdzewnej
• Rozwiązanie problemu rdzy zewnętrznej: wkręcaj stal nierdzewną w stal nierdzewną!
• Hartowane próżniowo lodem
• Do wewnętrznych wkrętów TORX® z kołkiem zabezpieczającym
• Bit TORX® z otworem po stronie wyjściowej
• Bity ze stali nierdzewnej
• Rozwiązanie problemu rdzy zewnętrznej: wkręcaj stal nierdzewną w stal nierdzewną!
• Hartowane próżniowo lodem
| Numer artykułu. | WL90113 |
| Model | 3867/4 TORX® BO |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05071090001 |
| Długość | 89 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Długość z opakowaniem | 118 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 35 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 89 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX15 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |