Wkrętak TORX® BO, TX 15 x 60 mm
Wysokiej jakości mikrowkrętak Wera do precyzyjnych mechanicznych połączeń śrubowych. Do bezpiecznych połączeń śrubowych TORX®: Wkręty TORX® BO mają wystający trzpień w profilu napędowym. Zapobiega to nieuprawnionemu odkręcaniu, ponieważ śrub tych nie można obsługiwać "zwykłymi" narzędziami TORX®. Tylko specjalne narzędzia TORX® BO mają otwór, w który wkładany jest trzpień. Opierając dłoń na nasadce obrotowej i wykorzystując strefę szybkich obrotów poniżej nasadki obrotowej, możliwe jest błyskawiczne obracanie. Koniec z czasochłonnym przekręcaniem. Strefa mocy ze zintegrowanymi strefami miękkimi zapewnia przenoszenie wysokich momentów odkręcania i dokręcania. Strefa precyzji zapewniająca prawidłowy kąt obrotu podczas prac regulacyjnych. Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją. Wyszukiwarka narzędzi Take it easy z kolorowymi oznaczeniami profili i rozmiarów - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia.
• Wkrętak Kraftform Micro do wkrętów wewnętrznych TORX® z kołkiem blokującym
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją
• Z otworem w profilu TORX® do odkręcania tzw. bezpiecznych połączeń śrubowych
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniem rozmiaru
• Wkrętak Kraftform Micro do wkrętów wewnętrznych TORX® z kołkiem blokującym
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją
• Z otworem w profilu TORX® do odkręcania tzw. bezpiecznych połączeń śrubowych
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniem rozmiaru
| Numer artykułu. | WL90684 |
| Model | 2067 Elektronik TORX® BO |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05118052001 |
| Długość | 157 mm |
| Szerokość | 13 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość z opakowaniem | 174 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 64 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 34 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX15 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość ostrza | 60 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |