Walizka składana Kraftform Kompakt Vario RA 7, pusta, 200 x 80 mm
Wytrzymała, pusta torba składana do przechowywania i transportu zestawów Kraftform Kompakt Vario RA 7; do zestawu narzędzi Kraftform Kompakt Vario RA 7; pusta
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Kompatybilny z Wera 2go
• Lekkość ułatwiająca transport
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Kompatybilny z Wera 2go
• Lekkość ułatwiająca transport
| Numer artykułu. | WL91002 |
| Model | 9436 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136488001 |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Długość z opakowaniem | 200 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 80 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 45 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |