Skrzynka tekstylna Zyklop Metal Push 1/2", pusta, 302 x 120 x 40 mm
Wytrzymała skrzynka tekstylna do przechowywania narzędzi w sposób oszczędzający miejsce; idealna do zastosowań mobilnych, ponieważ zastosowany materiał jest lekki i stabilny; do zestawów grzechotek 8100 SC 7 i 8100 SC 10, 1/2"; do nasadek o długości do 23 mm; pusta.
• Wytrzymały, stabilny wymiarowo materiał
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Lekkość ułatwiająca transport
• Kompatybilny z Wera 2go
• Wytrzymały, stabilny wymiarowo materiał
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Lekkość ułatwiająca transport
• Kompatybilny z Wera 2go
| Numer artykułu. | WL91022 |
| Model | 9497 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136543001 |
| Długość | 305 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 305 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 130 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |