Wkładka piankowa 6000 Joker Set 1, 11-częściowa
Wytrzymała wkładka piankowa; dwukolorowa dla szybkiej identyfikacji brakujących części; odpowiednia do wózka warsztatowego Tool Rebel; wyposażona w 11 kluczy płasko-oczkowych Wera 6000 Joker.
• Wytrzymała wkładka piankowa, każde narzędzie ma swoje miejsce; dwukolorowa, brakujące narzędzia są szybko zauważane
• Wysokiej jakości, trwała wkładka piankowa bez oparów chemicznych
• Optymalne dopasowanie dla najlepszego możliwego wyjmowania narzędzi z piankowej wkładki
• Wodoodporny i olejoodporny, łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
• Chroni narzędzie przed brudem i uderzeniami
• Wytrzymała wkładka piankowa, każde narzędzie ma swoje miejsce; dwukolorowa, brakujące narzędzia są szybko zauważane
• Wysokiej jakości, trwała wkładka piankowa bez oparów chemicznych
• Optymalne dopasowanie dla najlepszego możliwego wyjmowania narzędzi z piankowej wkładki
• Wodoodporny i olejoodporny, łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
• Chroni narzędzie przed brudem i uderzeniami
| Numer artykułu. | WL91091 |
| Model | 9730 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05150120001 |
| Długość | 405 mm |
| Szerokość | 185 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Długość z opakowaniem | 405 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 185 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 55 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 11-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |