Bit TORX® PLUS, półksiężyc, TX 5 x 44 mm
Twarde końcówki do wewnętrznych wkrętów TORX®. Napęd: 4 mm półksiężyc do bezpośredniego połączenia z maszyną.
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wersja twarda
• Napęd 4 mm półksiężyc (Wera seria 9)
• Do bezpośredniego połączenia z maszyną
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wersja twarda
• Napęd 4 mm półksiężyc (Wera seria 9)
• Do bezpośredniego połączenia z maszyną
| Numer artykułu. | WL91122 |
| Model | 867/9 C TORX® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05200496001 |
| Długość | 44 mm |
| Szerokość | 4 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Długość z opakowaniem | 59 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 38 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 23 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość bitowa | 44 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX05 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Średnica ostrza | 1,6 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |