Ramię giętkie do FAE072 z zaciskiem Ø50 MM
FAE072 to w pełni elastyczne ramię, które można łatwo dostosować do stołu warsztatowego. Zacisk do mocowania wchodzi w zakres dostawy.
Dzięki długości 1,2 m / 47 cali obejmuje większy obszar, a dzięki wzmocnionemu materiałowi zapewnia dłuższą żywotność, zmniejszając zużycie spowodowane ciągłą obsługą.
FAE reguluje przepływ powietrza w zależności od nasycenia filtra i liczby używanych węży ssących.
Dzięki długości 1,2 m / 47 cali obejmuje większy obszar, a dzięki wzmocnionemu materiałowi zapewnia dłuższą żywotność, zmniejszając zużycie spowodowane ciągłą obsługą.
FAE reguluje przepływ powietrza w zależności od nasycenia filtra i liczby używanych węży ssących.
| Numer artykułu. | WL91277 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | FAE072 |
| Długość | 1200 mm |
| Długość z opakowaniem | 110 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 435 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 605 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Zasięg | 1000 mm |
| Średnica rury | 50 mm |
| Typ montażu | Montaż stołowy |
| Kolor stawu | czarny |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |