Ramię obrotowe z podwójnym podparciem dłoni dla zestawu do podgrzewania PHSEK
RHSD zapewnia punkt podparcia dla każdej dłoni, umożliwiając bardziej zrelaksowaną postawę podczas pracy i zmniejszając zmęczenie. Doskonale nadaje się do precyzyjnych procesów roboczych, takich jak umieszczanie komponentów, lutowanie, praca z pęsetą lub podawanie lutu.
Zawiera przegubową podpórkę pod prawą rękę HRR i przegubową podpórkę pod lewą rękę HRL, umożliwiając w razie potrzeby pracę obiema rękami jednocześnie.
Płyta bazowa jest również przeznaczona do użytku z zestawem do podgrzewania PHSEK.
Dane techniczne:
• Wymiary podstawy: 270 x 410 mm / 10,6 x 16,2 cala
• Wysokość: 205 mm / 8,07 cala
• Wysokość ramienia: 200 mm / 7,87 cala
• Długość ramienia: 498 mm / 19,61 cala
Zawiera przegubową podpórkę pod prawą rękę HRR i przegubową podpórkę pod lewą rękę HRL, umożliwiając w razie potrzeby pracę obiema rękami jednocześnie.
Płyta bazowa jest również przeznaczona do użytku z zestawem do podgrzewania PHSEK.
Dane techniczne:
• Wymiary podstawy: 270 x 410 mm / 10,6 x 16,2 cala
• Wysokość: 205 mm / 8,07 cala
• Wysokość ramienia: 200 mm / 7,87 cala
• Długość ramienia: 498 mm / 19,61 cala
| Numer artykułu. | WL91822 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | RHSD-A |
| Długość | 415 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 205 mm |
| Długość z opakowaniem | 474 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 368 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 195 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 18,66 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 14,49 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 7,68 in |
| Zakres dostawy | 1x podstawa + wałek 1x przegubowa podpórka pod lewą rękę HRL 1x przegubowa prawa podpórka HRR |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Seria produktów | RHSD |
| Pasujące akcesoria | PHSE, PHSEK, PHSS |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |