Ramię obrotowe z podwójnym podparciem dłoni, montaż na stole
RHTD zapewnia punkt podparcia dla każdej dłoni, umożliwia bardziej zrelaksowaną postawę i zmniejsza zmęczenie. Jest idealny do precyzyjnych procesów roboczych, takich jak umieszczanie komponentów, lutowanie, praca z pęsetą lub podawanie lutu.
Zawiera przegubową podpórkę prawej ręki HRR i przegubową podpórkę lewej ręki HRL, umożliwiając w razie potrzeby pracę obiema rękami jednocześnie.
Zakres dostawy obejmuje kołnierz, który można łatwo przykręcić do stołu warsztatowego.
Dane techniczne:
• Wysokość: 205 mm / 8,1 in
• Długość ramienia: 498,1 mm / 19,6 in
Zawiera przegubową podpórkę prawej ręki HRR i przegubową podpórkę lewej ręki HRL, umożliwiając w razie potrzeby pracę obiema rękami jednocześnie.
Zakres dostawy obejmuje kołnierz, który można łatwo przykręcić do stołu warsztatowego.
Dane techniczne:
• Wysokość: 205 mm / 8,1 in
• Długość ramienia: 498,1 mm / 19,6 in
| Numer artykułu. | WL91905 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | RHTD-A |
| Długość | 350 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Długość z opakowaniem | 474 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 368 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 195 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 18,66 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 14,49 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 7,68 in |
| Zakres dostawy | 1x kołnierz + wał 1x przegubowa podpórka lewej ręki HRL 1x przegubowa prawa podpórka HRR |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Seria produktów | RHTD |
| Pasujące akcesoria | PHNEK, PHSEK, PHBEK, PHXLEK, PHBS, PHSS, PHNS, PHXLS |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |