Zestaw cyfrowego urządzenia do pomiaru temperatury, termopara typu K
Ten kompletny zestaw jest idealnym rozwiązaniem i zawiera wszystkie niezbędne urządzenia do szybkich i dokładnych pomiarów temperatury.
Mierzy temperaturę do 300 °C / 572 °F z dokładnością ±10 °C / ±19 °F.
Zestaw zawiera:
• Wskaźnik termopary TCP, zaprojektowany do szybkiego i dokładnego umieszczania na płytkach PCB o dużej gęstości. Może mierzyć temperaturę na każdym rodzaju materiału.
• Konsola TID - Cyfrowy wyświetlacz pokazuje odczyty temperatury TCP i umożliwia przełączanie między °C i °F.
Dane techniczne:
• Wyjście: Typ K
• Zakres pomiarowy: 25-300 °C / 77-572 °F
Zasilanie wyświetlacza
• Baterie: 2x AA
• Pobór mocy: ok. 1 mA, ok. 3 mA z podświetleniem
• Żywotność baterii: żywotność > 2500 h z bateriami alkalicznymi (bez podświetlenia)
Mierzy temperaturę do 300 °C / 572 °F z dokładnością ±10 °C / ±19 °F.
Zestaw zawiera:
• Wskaźnik termopary TCP, zaprojektowany do szybkiego i dokładnego umieszczania na płytkach PCB o dużej gęstości. Może mierzyć temperaturę na każdym rodzaju materiału.
• Konsola TID - Cyfrowy wyświetlacz pokazuje odczyty temperatury TCP i umożliwia przełączanie między °C i °F.
Dane techniczne:
• Wyjście: Typ K
• Zakres pomiarowy: 25-300 °C / 77-572 °F
Zasilanie wyświetlacza
• Baterie: 2x AA
• Pobór mocy: ok. 1 mA, ok. 3 mA z podświetleniem
• Żywotność baterii: żywotność > 2500 h z bateriami alkalicznymi (bez podświetlenia)
| Numer artykułu. | WL91989 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | TCP-KA |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Długość z opakowaniem | 280 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 280 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 164 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 11,02 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 11,02 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 6,46 in |
| Zakres dostawy | 1x termopara pomiarowa TCPK 1x konsola TID |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | TCPK |
| Zakres temperatur °C | 25 – 300 °C |
| Zakres temperatur °F | 77 – 572 °F |
| Pasujące akcesoria | PHNEK, PHSEK, PHSMK, PHBEK, PHXLEK, PHBS, PHSS, PHNS, PHXLS, PSS |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |