2-kanałowa jednostka zasilająca 230 V
Ta jednostka sterująca umożliwia jednoczesną pracę dwóch narzędzi do lutowania lub rozlutowywania i jest kompatybilna z 13 różnymi narzędziami JBC. Wyposażona w zasilacz impulsowy i zoptymalizowaną wydajność termiczną, jednostka zapewnia wysoką wydajność, stabilne temperatury i wydłużoną żywotność grotów lutowniczych w połączeniu z "JBC Most Efficient Soldering System" oraz zintegrowanymi stanami uśpienia i bezczynności.
• Gdy podłączone są dwa narzędzia, dostępny jest podzielony ekran, umożliwiający przejrzyste monitorowanie i sterowanie obydwoma kanałami.
• Zintegrowane złącze przełącznika nożnego zwiększa elastyczność pracy. Ponadto połączenie USB umożliwia aktualizację oprogramowania, tworzenie wykresów i zarządzanie parametrami bezpośrednio z komputera.
• Złącza: USB-A do aktualizacji oprogramowania sprzętowego, grafiki i profili; USB-B do komunikacji z komputerem; RJ12 do urządzenia ssącego/urządzeń peryferyjnych/robotów
• Kompatybilny z modułami MSE-B, MVE-A i MNE-A (niekompatybilny z MSE-A).
• Dokładność pomiaru temperatury: +/-3% (przy użyciu wkładu referencyjnego)
• Do kompletnego systemu roboczego wymagany jest co najmniej jeden stojak, jedno narzędzie i jedna odpowiednia kaseta.
• Moc szczytowa: 150 W na narzędzie
• Napięcie/rezystancja końcówka-ziemia: Spełnia i przewyższa normy ANSI/ESD S20.20 i IPC J-STD-001F.
• Gdy podłączone są dwa narzędzia, dostępny jest podzielony ekran, umożliwiający przejrzyste monitorowanie i sterowanie obydwoma kanałami.
• Zintegrowane złącze przełącznika nożnego zwiększa elastyczność pracy. Ponadto połączenie USB umożliwia aktualizację oprogramowania, tworzenie wykresów i zarządzanie parametrami bezpośrednio z komputera.
• Złącza: USB-A do aktualizacji oprogramowania sprzętowego, grafiki i profili; USB-B do komunikacji z komputerem; RJ12 do urządzenia ssącego/urządzeń peryferyjnych/robotów
• Kompatybilny z modułami MSE-B, MVE-A i MNE-A (niekompatybilny z MSE-A).
• Dokładność pomiaru temperatury: +/-3% (przy użyciu wkładu referencyjnego)
• Do kompletnego systemu roboczego wymagany jest co najmniej jeden stojak, jedno narzędzie i jedna odpowiednia kaseta.
• Moc szczytowa: 150 W na narzędzie
• Napięcie/rezystancja końcówka-ziemia: Spełnia i przewyższa normy ANSI/ESD S20.20 i IPC J-STD-001F.
| Numer artykułu. | WL92411 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | DDE-2D |
| Długość | 232 mm |
| Szerokość | 148 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Długość z opakowaniem | 258 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 328 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 208 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 10,16 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 12,91 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 8,19 in |
| Zakres dostawy | 1x jednostka sterująca |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | DDE |
| Moc | 200 W |
| Woltaż | 230 V |
| Zakres temperatur °C | 90 – 450 °C |
| Zakres temperatur °F | 190 – 840 °F |
| Pasujące akcesoria | MSE, MVE, MNE, PA120, AM120, HT420, AT420, T210, T210N, T245, T245N, DS360, DT530, DR560, AP250, KNE, GN, P305, CHB, FAE1, FAE1P, FAE2, FAE1 KIT1, FAE1 KIT2 |
| Stabilność temperatury °C | 1,5 °C +/- |
| Stabilność temperatury °F | 3 °F +/- |
| Temperatura otoczenia | 10 – 40 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Pomiń galerię produktów
Akcesoria
Odciąg ESD FAE1-2C do oparów lutowniczych, 180 m³/h, 230 V
Cena regularna:
1 963,22 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL84881
Numer producenta
FAE1-2C
Moduł MSE, elektryczna pompa rozlutowująca
Cena regularna:
835,95 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL84015
Numer producenta
MSE-B
Lutownica kątowa DT530-A
Cena regularna:
696,62 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL84013
Numer producenta
DT530-A
Zestaw odciągowy ESD FAE1-1K2B do oparów lutowniczych, dla 2 stanowisk roboczych, 180 m³/h, 120 V
Cena regularna:
2 723,18 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL83780
Numer producenta
FAE1-1K2D
System pomiaru i kontroli azotu KNE-B dla jednostek sterujących DDE, DME i HDE
Cena regularna:
1 298,26 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL71764
Numer producenta
KNE-B
Urządzenie odsysające do oparów lutowniczych 290 m3/h, 230 V
Cena regularna:
4 623,07 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL46829
Numer producenta
FAE2-5B
Regulowana pęseta do rozlutowywania do grotów lutowniczych C420
Cena regularna:
272,32 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL46473
Numer producenta
AT420-A
Pęseta rozlutownicza Mikro, nastawna
Cena regularna:
265,99 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL45639
Numer producenta
AM120-A
Kolba do lutowania w osłonie azotu 20 W
Cena regularna:
195,06 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL39038
Numer producenta
T210-NA
Układ regulacji podawania azotu do DDE
Cena regularna:
1 025,95 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35817
Numer producenta
MNE-A
ESD Pistolet lutowniczy do stacji modułowych
Cena regularna:
310,32 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL32736
Numer producenta
AP250-B
Pompa rozlutownicza/próżniowa
Cena regularna:
740,95 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL31031
Numer producenta
MVE-A
Pedał ze skrzynką przyłączeniową
Cena regularna:
404,49 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL28088
Numer producenta
P-305
Popularne
Kolba rozlutownicza do DI-2A / DD-2A / DM-2A z MS-A / MV-A
Cena regularna:
639,63 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL25143
Numer producenta
DR560-A
Kolba rozlutownicza do MD 2964 / 2965 lub DS-2A / DV-2A
Cena regularna:
639,63 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL25142
Numer producenta
DS360-A
Standardowa kolba do lutowania w osłonie azotu
Cena regularna:
217,85 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL23677
Numer producenta
T245-NA
Adapter CHB do bezpośredniego podłączenia lutownic do stacji DDE / DME / HDE
Cena regularna:
60,68 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL19555
Numer producenta
CHB-B
Pęseta rozlutownicza Mikro do stacji modułowych
Cena regularna:
221,66 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL18195
Numer producenta
PA120-A
Pęseta rozlutownicza 2 x 50
Cena regularna:
221,66 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL13302
Numer producenta
HT420-A
Popularne
Kolba lutownicza 50 W
Cena regularna:
89,93 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL13283
Numer producenta
T245-A
Popularne
Kolba lutownicza do wszystkich jednostek zasilających od AD-2200
Cena regularna:
89,93 CHF
Dostępne
Numer artykułu
WL13282
Numer producenta
T210-A