Szczypce zaciskowe z zakrzywionymi szczękami
• Zdolność chwytania od 30 mm do 75 mm
• Zdolność cięcia: od 1,2 mm do 4 mm Fe+
• Chromowane dla dobrej ochrony przed rdzą
• Zakrzywione szczęki, uniwersalne zastosowanie
• Dobry chwyt okrągłych części
• Cienkie, czyste szczęki zapewniające dobry dostęp
• Obcinak w zestawie, odpowiedni do cięcia kabli spawalniczych
• Regulowana, łatwa do poluzowania nakrętka blokująca
• Do użytku w samochodzie, w garażu, w warsztacie lub w fabryce do prac produkcyjnych i konserwacyjnych, a także do prac hydraulicznych i grzewczych
• Krawędzie tną kable spawalnicze itp.
• Zdolność cięcia: od 1,2 mm do 4 mm Fe+
• Chromowane dla dobrej ochrony przed rdzą
• Zakrzywione szczęki, uniwersalne zastosowanie
• Dobry chwyt okrągłych części
• Cienkie, czyste szczęki zapewniające dobry dostęp
• Obcinak w zestawie, odpowiedni do cięcia kabli spawalniczych
• Regulowana, łatwa do poluzowania nakrętka blokująca
• Do użytku w samochodzie, w garażu, w warsztacie lub w fabryce do prac produkcyjnych i konserwacyjnych, a także do prac hydraulicznych i grzewczych
• Krawędzie tną kable spawalnicze itp.
| Numer artykułu. | WL73574 |
| Model | 2951-180 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 2951-180 |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 43 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | srebrny |
| Masa netto (producent) | 420 kg |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce zaciskowe Morse'a |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |