Płytka podłogowa ESD, X-Lock, szara, 497 x 497 x 7 mm, 4 szt.
Płytki ESD X-Lock o grubości 7 mm oferują supernowoczesny i praktycznie bezspoinowy wygląd po ułożeniu. Nasze nowo opracowane płytki ESD, odpowiednie do stosowania w pomieszczeniach czystych, centrach danych, obiektach farmaceutycznych i zakładach produkcji/montażu elektroniki, zapewniają standardową zgodność z normą IEC 61340-5-1:2016, a nowa tekstura powierzchni poprawia zgodność z testem ESD Walking Test i zapewnia antypoślizgowość niezbędną do zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Płytki ESD X są dostępne w dwóch kolorach i mogą być instalowane bez przestojów, specjalnego kleju lub jastrychu. Płytki ESD są połączone z przewodzącą taśmą uziemiającą, uziemienie można uziemić za pomocą płytki uziemiającej, kabla uziemiającego do wtyczki uziemiającej lub szyny uziemiającej, zgodnie z instrukcją instalacji. Jedna płytka uziemiająca ESD musi być stosowana na każde 50 metrów kwadratowych.
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izoluje podłogę przed zimnem i wilgocią
• jedno VPE zawiera 4 sztuki
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izoluje podłogę przed zimnem i wilgocią
• jedno VPE zawiera 4 sztuki
| Numer artykułu. | WL60307 |
| Model | ECOTILE-X500/ESD/221 |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | X500/7/ESD221 |
| Długość | 497 mm |
| Szerokość | 497 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 1 Jednostka opakowania |
| Informacje o kolorze producenta | szary (RAL 7015) |
| Kolor | szary |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | X-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |