Płytka uziemiająca ESD, X-Lock, szara, 497 x 497 x 7 mm, 1 szt.
Płytka uziemiająca ESD X-Lock o grubości 7 mm jest stosowana co 50 metrów kwadratowych. Płytkę uziemiającą można podłączyć do uziemienia za pomocą kabla uziemiającego do wtyczki uziemiającej lub szyny uziemiającej zgodnie z instrukcją instalacji.
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
| Numer artykułu. | WL60399 |
| Model | ECOTILE-16.1043 |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | 16.1043G / 7MM |
| Długość | 497 mm |
| Szerokość | 497 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | szary (RAL 7015) |
| Kolor | szary |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | X-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |