Wkładka ESD do skrzynki asortymentowej 166, 6 przegródek à 88 x 69 mm
Odkryj wkładkę ESD do skrzynki asortymentowej 166 na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Wkładka o numerze artykułu 2448810 jest wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) i zapewnia niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki wartości przewodności w zakresie rozpraszania >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewnia bezpieczeństwo wrażliwych komponentów elektronicznych.
Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i idealnie pasuje do wewnętrznych wymiarów 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm skrzynki asortymentowej 166. Posiada sześć przegródek, każda o wymiarach 88 x 69 mm, które umożliwiają przejrzyste i bezpieczne przechowywanie.
Wyprodukowana przez Licefa, ta wkładka ESD oferuje idealne rozwiązanie do organizacji i ochrony komponentów elektronicznych. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki, aby uczynić swoje procesy pracy bardziej wydajnymi i bezpieczniejszymi. Odwiedź Weidinger.eu, aby uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 6 przegródek
• Rozmiar przedziału: 88 x 69 mm
Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i idealnie pasuje do wewnętrznych wymiarów 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm skrzynki asortymentowej 166. Posiada sześć przegródek, każda o wymiarach 88 x 69 mm, które umożliwiają przejrzyste i bezpieczne przechowywanie.
Wyprodukowana przez Licefa, ta wkładka ESD oferuje idealne rozwiązanie do organizacji i ochrony komponentów elektronicznych. Polegaj na jakości i funkcjonalności tej wkładki, aby uczynić swoje procesy pracy bardziej wydajnymi i bezpieczniejszymi. Odwiedź Weidinger.eu, aby uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 6 przegródek
• Rozmiar przedziału: 88 x 69 mm
| Numer artykułu. | WL85842 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE SOK ESD-CON 166-32/14, 6 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2448810 |
| Długość | 166 mm |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 6 |
| Długość (komora) | 88 mm |
| Szerokość (komory) | 69 mm |
| Wysokość (komora) | 39 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |