Pojemnik ESD SOK 166, czarny, 295 x 166 x 39 mm
Odkryj skrzynkę asortymentową ESD 166 na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) skrzynka asortymentowa zapewnia niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów gwarantuje bezpieczeństwo komponentów.
Skrzynka asortymentowa w eleganckiej czerni imponuje kompaktowymi wymiarami: ma wymiary 303x192x46 mm na zewnątrz i 295x166x39 mm wewnątrz. Wymiary te sprawiają, że idealnie nadaje się do organizowania i przechowywania mniejszych przedmiotów. Numer artykułu 8120365 ułatwia składanie zamówień na Weidinger.eu.
Dzięki solidnej konstrukcji Licefa, pojemnik na asortyment jest trwały i wytrzymały. Jest to niezbędne akcesorium dla każdego zakładu produkującego elektronikę, który ceni sobie jakość i bezpieczeństwo. Skrzynka asortymentowa ESD 166 zapewnia wydajne i bezpieczne przechowywanie komponentów.
• Skrzynka asortymentowa 166
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny,
• LxWxH, na zewnątrz: 303x192x46 mm (wysokość UT: 32 mm, wysokość OT: 14 mm)
• Wymiary LxWxH, wewnątrz: 295x166x39 mm
• Wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 39 mm
Skrzynka asortymentowa w eleganckiej czerni imponuje kompaktowymi wymiarami: ma wymiary 303x192x46 mm na zewnątrz i 295x166x39 mm wewnątrz. Wymiary te sprawiają, że idealnie nadaje się do organizowania i przechowywania mniejszych przedmiotów. Numer artykułu 8120365 ułatwia składanie zamówień na Weidinger.eu.
Dzięki solidnej konstrukcji Licefa, pojemnik na asortyment jest trwały i wytrzymały. Jest to niezbędne akcesorium dla każdego zakładu produkującego elektronikę, który ceni sobie jakość i bezpieczeństwo. Skrzynka asortymentowa ESD 166 zapewnia wydajne i bezpieczne przechowywanie komponentów.
• Skrzynka asortymentowa 166
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny,
• LxWxH, na zewnątrz: 303x192x46 mm (wysokość UT: 32 mm, wysokość OT: 14 mm)
• Wymiary LxWxH, wewnątrz: 295x166x39 mm
• Wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 39 mm
| Numer artykułu. | WL85860 |
| Alternatywna nazwa artykułu | SOK 166, 028/014 ESD |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 8120365 |
| Długość | 303 mm |
| Szerokość | 192 mm |
| Wysokość | 46 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Długość wewnętrzna | 295 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 166 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 39 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 416 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |