Dysza ssąca, prostokątna, 175 x 94 mm, do FAE022 i FAE072
Prostokątna ssawka do odsysania oparów z otoczenia.
Dyszę można łatwo przymocować do elastycznych ramion FAE022 i FAE072.
Ramiona nie wchodzą w zakres dostawy.
Dyszę można łatwo przymocować do elastycznych ramion FAE022 i FAE072.
Ramiona nie wchodzą w zakres dostawy.
| Numer artykułu. | WL92578 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | FAE090 |
| Długość | 175 mm |
| Wysokość | 94 mm |
| Długość z opakowaniem | 225 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 215 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 165 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 8,7 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 8,5 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 6,5 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | FAE |
| Pasujące akcesoria | FAE022, FAE072 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |