leesbril asferisch II, aplanatisch, 5x, 20 dpt., D=58 mm
De asferische II-leesbril uit Eschenbach zorgt voor een enorm groot gezichtsveld bij hoge vergroting. Een uittrekbaar oogje aan het eind van het handvat kan dienen als nekkoord.
• Hoge vergroting met groot gezichtsveld
• Bijzonder krasbestendige lens met hoog visueel en draagcomfort
• Uitschuifbaar oogje in het handvat voor nekkoord
• Bijzonder geschikt voor het lezen en bekijken van beelden met voldoende omgevingslicht
• Asferische PXM® lichtgewicht lens cera-tec® gecoat voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• nekkoord inbegrepen in de levering
• Hoge vergroting met groot gezichtsveld
• Bijzonder krasbestendige lens met hoog visueel en draagcomfort
• Uitschuifbaar oogje in het handvat voor nekkoord
• Bijzonder geschikt voor het lezen en bekijken van beelden met voldoende omgevingslicht
• Asferische PXM® lichtgewicht lens cera-tec® gecoat voor scherpe, vervormingsvrije beeldvorming
• nekkoord inbegrepen in de levering
| Artikelnr. | WL12493 |
| Model | 265560 |
| Fabrikant | ESCHENBACH |
| Fabrikant artikelnr. | 265560 |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 58 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 77 g |
| Dioptrie | 20 dpt |
| Lensvorm | planmatig |
| Lamp- of vergrootglastype | leesglas |
| Vergroting | 5x |
| GPSR-fabrikantgegevens | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |