V-mes voor STRIPMASTER® LITE 45-673 draadstripper, 0,82 - 3,31 mm² (AWG 18 - 12)
De kniptang voor STRIPMASTER Lite, AWG 18-12 van IDEAL maakt indruk met zijn precieze afwerking en hoge functionaliteit. Ontwikkeld voor professionele toepassingen, maakt dit gereedschap moeiteloos en schoon strippen van een breed scala aan geleiders en strengen mogelijk. V-mes voor striptang Stripmaster® Lite STRIPMASTER Lite 45-671 voor massieve draad AWG 18-12, geslagen draad AWG 20 1 set = boven- + ondermes Het robuuste ontwerp en de ergonomische vorm zorgen voor een comfortabele bediening en een lange levensduur. Een onmisbaar gereedschap voor elektriciens, technici en iedereen die nauwkeurig en efficiënt wil werken op het gebied van kabelverwerking.
• V-mes voor Stripmaster® Lite
• STRIPMASTER Lite 45-671
• voor massieve draad AWG 18-12, strengen AWG 20
• 1 set = boven- + ondermes
• V-mes voor Stripmaster® Lite
• STRIPMASTER Lite 45-671
• voor massieve draad AWG 18-12, strengen AWG 20
• 1 set = boven- + ondermes
| Artikelnr. | WL13055 |
| Model | LB-1003 |
| Fabrikant | IDEAL |
| Fabrikant artikelnr. | LB-1003 |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 paar |
| Inhoudseenheid | 1 paar |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 23 g |
| Buitendiameter kabel | 1,02 – 2,05 mm |
| Apparaatserie | STRIPMASTER |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| AWG | 18 - 12 |
| Stripwaarde in mm² | 0,82 – 3,31 mm² |
| Gereedschapslengte | 110 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |