Zijsnijders - spitse verzonken kop.
De perfecte snede - krachtig, scherp en duurzaam. Altijd. De Weller Erem Series 600 Micro is een serie van de kleinste precisiefrezen met een verscheidenheid aan kopvormen voor toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen. Deze microknippers zijn geschikt voor SMD en leads (670EP, 670EPF). De frezen zijn gemaakt van hoogwaardig gereedschapsstaal met snijkanten die gehard zijn tot 63-65 HRc. De precisiesnijders hebben een niet-reflecterend oppervlak, zijn ESD-veilig en kunnen opnieuw worden geslepen.
• Dit is de smalste hoofdvorm.
• De onderkant is verzonken, waardoor het mogelijk is om op zeer moeilijk bereikbare plaatsen te werken.
• Zwitserse makelij
• Dit is de smalste hoofdvorm.
• De onderkant is verzonken, waardoor het mogelijk is om op zeer moeilijk bereikbare plaatsen te werken.
• Zwitserse makelij
| Artikelnr. | WL17221 |
| Model | 792E |
| Fabrikant | Weller Erem |
| Fabrikant artikelnr. | 792E |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 67 g |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 11 mm |
| Vorm snijden | precieze snede |
| ESD-compatibel | ja |
| Kopdikte | 6 mm |
| Hoofdlengte | 19 mm |
| Gereedschapslengte | 115 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Lengte van de snijkanten | 12 mm |
| Snijlengte | 12 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 0,4 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 0,6 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |