ERGO™ Geïsoleerde schroevendraaier voor kruiskopschroeven met 3-componenten handvat, VDE-gecertificeerd PH0 x 20 mm x 75 mm
• Ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Geïsoleerde ERGO™ VDE-schroevendraaiers voor kruiskopschroeven.
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid
• Driecomponentenhandgreep voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met geribbeld oppervlak voor betere grip en grotere krachtoverbrenging
• Maximaal comfort en minimale belasting dankzij ergonomisch ontwerp
• Kleurmarkering aan het uiteinde van het handvat voor snelle identificatie van het type blad
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Geen kleuridentificatie in extra kleine greep, maat PH0
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophangoog
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Normen: ISO 8764/DIN 5260, IEC 60900, VDE-gecertificeerd.
• Lemmet van hoogwaardige staallegering
• Voor werkzaamheden aan werkstukken onder spanning, tot 1000 V
• Hoogwaardige isolatielaag rechtstreeks op het blad gespoten
• Getest en vervaardigd volgens IEC 60900, getest in een waterbad bij 10000 V
• De juiste punt is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering op het handvat
• Geïsoleerde ERGO™ VDE-schroevendraaiers voor kruiskopschroeven.
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid
• Driecomponentenhandgreep voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met geribbeld oppervlak voor betere grip en grotere krachtoverbrenging
• Maximaal comfort en minimale belasting dankzij ergonomisch ontwerp
• Kleurmarkering aan het uiteinde van het handvat voor snelle identificatie van het type blad
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Geen kleuridentificatie in extra kleine greep, maat PH0
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophangoog
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Normen: ISO 8764/DIN 5260, IEC 60900, VDE-gecertificeerd.
• Lemmet van hoogwaardige staallegering
• Voor werkzaamheden aan werkstukken onder spanning, tot 1000 V
• Hoogwaardige isolatielaag rechtstreeks op het blad gespoten
• Getest en vervaardigd volgens IEC 60900, getest in een waterbad bij 10000 V
• De juiste punt is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering op het handvat
| Artikelnr. | WL18287 |
| Model | BE 8600S |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | BE-8600S |
| Lengte | 270 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 103 mm |
| VDE | ja |
| Schroeftype | PH0 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | 1000 V geïsoleerd |
| Handvatbreedte | 17 mm |
| Gereedschapslengte | 197 mm |
| Handvatdiameter | 17 mm |
| Bladlengte | 75 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |