Reservepunten 2A ACF, 40 mm
• Reservepincetpunten voor alle LINDSTROM pincetten TL ...CFR-SA
• gemaakt van koolstofvezel
• vorm van de punt: plat, afgerond
• puntlengte: 40 mm
• 3 schroeven
• hittebestendig tot 270 °C
• geleidend
• gemaakt van koolstofvezel
• vorm van de punt: plat, afgerond
• puntlengte: 40 mm
• 3 schroeven
• hittebestendig tot 270 °C
• geleidend
| Artikelnr. | WL20714 |
| Model | TL 2A-ACF |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | TL 2A ACF |
| Lengte | 40 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Koolstofvezel |
| Incl. batterij | nee |
| Puntvorm | afgerond vlak |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 40 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |