PU-schuim, 400x300x30 mm, geleidend, roze, profiel 1:1
Het verpakkingsmateriaal van Warmbier heeft een hoog elektrostatisch schild tegen elektrostatische ontladingen en velden. Geschikt voor zowel interne opslag als externe verzending van gevaarlijke elektronische componenten (ESDS).
• PU-schuim
• Elektrostatisch dissipatief
• Open cel
• Zacht ontwerp
• Typische oppervlakteweerstand Rs = 10¹⁰ - 10¹¹ Ohm
• PU-schuim
• Elektrostatisch dissipatief
• Open cel
• Zacht ontwerp
• Typische oppervlakteweerstand Rs = 10¹⁰ - 10¹¹ Ohm
| Artikelnr. | WL20980 |
| Model | 4911.1.30 |
| Fabrikant | WARMBIER |
| Fabrikant artikelnr. | 4911.1.30 |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | roze |
| Kleur | roze |
| Materiaal | PU |
| Incl. batterij | nee |
| Typische lekweerstand | 10¹⁰ - 10¹¹ Ohm |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |