Soldeerstift STTC-serie onder een hoek van 30°, 1,78 x 9,9 mm
• van toepassing met het systeem MX-500, MX-5000 en MX-5200
• voor temperatuurgevoelige toepassingen
• voor temperatuurgevoelige toepassingen
| Artikelnr. | WL24421 |
| Model | STTC-535 |
| Fabrikant | METCAL |
| Fabrikant artikelnr. | STTC-535 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | STTC-reeks |
| Tipserie | STTC |
| Tiplengte | 6,4 mm |
| Tipbreedte | 1,78 mm |
| Puntvorm | kegelvormig |
| Tipuitlijning | afgeschuind |
| Tiptemperatuur | 302 °C |
| Bijpassend handstuk | MX-H1-AVA, MX-RM3E |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |