Schroevendraaierset met T-greep voor zeskantschroeven, 6 stuks
• Schroevendraaierset met T-greep, 6 stuks, voor binnenzeskantschroeven
• Inbus: 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
• 2-componenten handvat zorgt voor hoog comfort en vermindert het ontstaan van drukplekken in de hand
• Markeringen op het handvat voor een snellere identificatie van het blad
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid en verchroomd blad voor maximale corrosiebescherming
• Lang blad voor gebruik als T-sleutel. Voor een hoog koppel. De lange kling maakt een goede rotatiecontrole mogelijk en biedt gemakkelijke toegang tot laagliggende schroeven
• Het korte 90° blad is geschikt voor hoge draaimomenten of werken op lage plekken
• Geïntegreerd ophanggat
• Artikelnummer en bladgrootte op het blad gelaserd
• In blisterverpakking
• Inbus: 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
• 2-componenten handvat zorgt voor hoog comfort en vermindert het ontstaan van drukplekken in de hand
• Markeringen op het handvat voor een snellere identificatie van het blad
• Gepolijste punt voor meer nauwkeurigheid en verchroomd blad voor maximale corrosiebescherming
• Lang blad voor gebruik als T-sleutel. Voor een hoog koppel. De lange kling maakt een goede rotatiecontrole mogelijk en biedt gemakkelijke toegang tot laagliggende schroeven
• Het korte 90° blad is geschikt voor hoge draaimomenten of werken op lage plekken
• Geïntegreerd ophanggat
• Artikelnummer en bladgrootte op het blad gelaserd
• In blisterverpakking
| Artikelnr. | WL25424 |
| Model | 903T-1 (Set) |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 903T-1 |
| Lengte | 345 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | sprong |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |